LIEKNĖJIMO RECEPTAS: REIKIA SPYRIO IR BANDOS

Lieknėjimo trobelė

Maisto derinimo lentelė Patarimai lieknėjančioms: 1. Labai svarbus mitybos režimas, valgyk kasdien, tuo pačiu metu, 3 ar 5 kartus į dieną. Paskutinis valgymas turėtų būti likus val iki miego.

Rašykis, kada, ko ir kiek suvalgai.

lieknėjimo trobelė yra austrės, blogos svorio

Pvz, jei sveri 70kg, per savaitę patartina numesti ne daugiau negu 0. Mesdama svorį maitinkis taip, kaip galėtum maitintis visą likusį gyvenimą.

Knygos rusu Kaunas (92)

Nesiimk drąstiškų dietų, nes po dietos, grįžus prie senų mitybos įpročių, grįš ir svoris. Ne, tu tikrai negalėtum visą gyvenimą maitintis per dieną suvartodama tik kcal, kad ir kaip nesunku atrodo dabar. Anksčiau ar vėliau "pramuš" alkis, kurio suvaldyti bus neįmanoma.

Mesk iš galvos lieknėjimo trobelė "sulieknėsiu, o tada jau galėsiu valgyti! Jei į galvą ateina tokia mintis, pasirinktas svorio metimo būdas tau netinka. Per dieną žmogui reikia ne mažiau g daržovių ir vaisių. Kuo daugiau daržovių, tuo geriau. Kol meti svorį, vaisius geriau ribok.

Tu numegzk, močiut, mums kelią…

Jei labai norisi, valgyk pirmoje dienos pusėje. Neatsisakyk mėgstamo maisto, tiesiog sumažink porcijas. Jei labai mėgsti keptą maistą, neatsakyk jo. Nusipirk buteliuką su purkštuvėliu ir aliejų į keptuvę purkšk juo. Taip reikės mažiau, negu pilant iš butelio, be to, riebalai keptuvėje pasiskirstys tolygiai.

Tortas „Vyšnių trobelė"

Vietoj buteliuko su purkštuku galima naudoti konditerinį šepetėlį, juo riebalais ištepk keptuvę. Alyvuogių aliejus kepimui netinka!

  • Meilės supančioti (SMF1) - Knygos internetu - gera knyga, maža kaina.
  • divingclub.lt - Tortas „Vyšnių trobelė"
  • i pot skelbimai - divingclub.lt
  • Pirmas vakaras — minkome tešlą Į puodą suberiame medų, cukrų ir prieskonius.

Vakarienei valgyk baltymų turintį maistą varškė, žuvis, liesa mėsa, jogurtai, pasukos, kefyras, ir t. Atsimink, kad jogurtas ar varškė "su skoniu" jau nėra baltymų šaltinis, tai angliavandeniai. Saldumynus jei nepavyksta atsisakyti valgyk pirmoje dienos pusėje.

lieknėjimo trobelė plokščias pilvo riebalų deginimas

Kartą į dvi savaites ar į mėnesį pasidaryk "laisvadienį". Valgyk viską, ko norisi. Jei kurią dieną valgei daugiau nei turėtum, po jos kelias dienas nesisverk.

lieknėjimo trobelė kūnas nenori numesti svorio

Nepamiršk gerti vandens. Kiek lieknėjimo trobelė reikia išgerti, gali pasiskaičiuot savo svorį padauginusi iš 0. Jei geri kavą, pridėk papildomai tiek stiklinių vandens, kiek puodelių kavos išgeri per dieną. Saldintos arbatos, sultys, sriubos į dienos skysčių kiekį neįskaičiuojamos.

Ryte ant tuščio skrandžio išgerk šilto vandens su citrinos sultimis,tada pusvalandį nieko nevalgyk ir negerk,tai vadinama ''organizmo šluota''.

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Nauda ta, kad citrinų sultys skatina virškinimą. Šiltas vanduo stimuliuoja virškinimo traktą. Sportas dar niekam nepakenkė.

lieknėjimo trobelė cq10 svorio netekimas

Kasdien nors truputį pajudėk. Eik pasivaikščioti, daryk atsilenkimus, susirask internete sporto milžiniškas skubėti riebalų degintojas, daryk 5 Tibeto pratimus, ar tiesiog didesniu tempu susitvarkyk namus. Daryk bet ką, svarbu judėti.

Tu gali! Dietų mes nesilaikom, mes sveikai matinamės.