Lieknėjimo procedūra „Express“ | Gera dovana

Lieknėjimo rinkinys

  1. Stipriu augaliniu lieknejimo papildu rinkinys! - divingclub.lt
  2. Ar kava padeda mesti svorį
  3. Riebalai praranda peptidus

Tik IKI balandžio 30 d. Šią programą galite įsigyti už ,28 eu.

Trenerio Virginijaus Garlausko efektyvaus lieknėjimo patarimai

Spauskite ČIA ir sužinokite, kaip. Jei programą įsigysi su nuolaida nauja registracija iki balandžio 30 d. F15 - tai rinkinys, kurį sudaro: Aloe Vera nektaras - 2 buteliai po 1 litrą Forevr Lite Ultra - baltyminis kokteilis, 1 pakuotė Maisto papildų dėžutė, kurioje rasite: Forever Garcinia Plus - 90 kapsulių Forever Therm - 30 tablečių Forever Fiber - maistinės skaidulos, 15 pakelių Informacijnis gidas, kaip teisingai laikytis programos F15 - tai pagal naujausias mitybos ir sporto rekomendacijas paruošta programa.

lieknėjimo rinkinys

Jos pagalba išmoksite geriau ir reguliariai maitintis, daugiau lieknėjimo rinkinys ir taip siekti geresnės sveikatos.

F15 rekomenduojama, norintiems užtvirtinti pasiektus rezultataus laikantis detoksikacijos programos Clean9. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar jau sukaupėte nemažai patirties - F15 siūlo mitybos ir lieknėjimo rinkinys programas pradedantiesiems, pažengusiems ir ištvermingiems, kurios padės jums sutvirtėti ir sulieknėti.

lieknėjimo rinkinys

Kiekviena 15 dienų programa sukurta atip, kad suteiktų žinių, iš kurių galėtumėte pasisemti įkvėpimo, padėtų visam laikui pakeisti gyvensenos įpročius ir sudarytų galimybę nuosekliai pasikeisti. F15 visas programas vienija tokie patys produktai.

lieknėjimo rinkinys

Skirtumas - jų naudojimo planas bei sporto intensyvumas. Rinkinius taip pat galite pasirinkti su norimo skonio alavijų sultimis bei šokoladini arba vanilinio skonio kokteiliu.

lieknėjimo rinkinys

Jei rinkinį užsakote iš šio katalogo, pasirenkamus skonius aptariame individualiai. Prie produktų pridėtame buklete rasite visą reikalingą informaciją apie rinkinio produktų vartojimą, rekomendacijas kaip maitintis ir judėti.

lieknėjimo rinkinys

Pagaminta: Forever Living Products.