Adios svorio netekimas pagalba - divingclub.lt

Lieknėjimo adios

Spausdinti Tyrimas: nelegalias liekninamąsias piliules parduoda ir internetu Shutterstock nuotr. Viena tabletė ir antsvoris išgaruoja per mėnesį!

Populiariose internetinėse svetainėse mirga lieknėjimo adios akcijos pasiūlymai, forumuose verda aršios diskusijos, o nelegalūs maisto papildai keliauja iš rankų į rankas. Tuo tarpu gydytojai gali įvardyti ne vieną atvejį, kai eksperimentai su sveikata baigiasi reanimacijoje.

Deja, nelegalių piliulių platinimo sustabdyti nepajėgi nei policija, nei valstybinės institucijos. Internete mirganti reklama žada, kad per mėnesį vartojant liekninamąsias piliules galima numesti iki 20 kilogramų antsvorio.

Deja, piliulės, pasirodo, mūsų šalyje yra nelegalios, o dietologės neturi licencijos vertis gydytojo praktika Atsiliepia entuziastinga mergina, vardu Agnė konsultantės kalba netaisyta. Esu bandžiusi ne vienas, tačiau rezultatai nebuvo džiugūs, o vietoje nukritusių pagrįstas riebalų nuostolių lieknėjimo adios sustreikavo sveikata.

Sakykite, ar yra koks šių tablečių šalutinis poveikis?

Konsultantė Agnė: - Iki šiol nėra užfiksuoto jokio šalutinio poveikio, o išbandžiusieji džiaugiasi padailėjusia figūra. Nebent turite problemų su širdimi, tuomet gali būti, kad kils kokių nors problemų.

Nes tablečių sudėtyje yra guaranos ekstrakto, kuris veikai kaip kofeinas.

lieknėjimo adios

Tai gali būti, kad jautresniems žmonėms gali pasireikšti koks tais šalutinis poveikis. Ar turite problemų su skydliauke? Ž: - Lyg ir ne. Kaip ir turintiems padidintą jautrumą vitaminui B Bet vartojant šias tabletes su kitais papildais ar vaistais, nei papildo, nei vaistų veiksmingumas nesutrinka.

Ž: - Mat kaip. O preparatą gali vartoti bet kokio amžiaus žmonės? A: - Taip.

Tyrimas: nelegalias liekninamąsias piliules parduoda ir internetu

Su tėvų sutikimu šį preparatą galima vartoti nuo šešiolikos metų. Garantuoju, kad šis preparatas yra natūralus ir saugus. Ž: - O kokia kaina? A: - Jei pirksite dabar, telefonu galiu parduoti jums su nuolaida. Didelė pakuotė kainuos tik šimtą aštuoniasdešimt litų pilnam mėnesio kursui.

lieknėjimo adios

Ž: - Bet internete kiek mačiau šiandien yra akcija už litus A: - Matot, ten yra ne pilno mėnesio kursas. Ž:- Ta prasme? A: Pakuotėje yra trisdešimt tablečių.

lieknėjimo adios

O jums per dieną reikės išgerti dvi: pirmąją dvidešimt minučių prieš pusryčius, kitą - dvidešimt minučių prieš pietus. Pilnas mėnesio kursas kainuoja du šimtus dvidešimt devynis litus.

Žinoma, užsisakant daugiau galimos nuolaidos. Ž: - Matot, po trijų mėnesių manęs laukia labai didelė šventė ir labai norėčiau atsikratyti aštuoniolikos kilogramų. Be to, daugelio lieknėjimo preparatų reklamoje sakoma, kad lieknėjimo adios nei dietos laikytis, nei sportuoti, bet nusipirkus paaiškėja, jog teks.

O kaip su šiomis tabletėmis? A: - Oi, tikrai nieko nereikės daryti. Tik norint geresnių rezultatų patartina prieš miegą likus keturioms valandoms nevalgyti sunkaus ir riebaus maisto. Galima jogurtą ar kažką panašaus.

Naujas riebalų degintojas

Taip pat būtų gerai, kad maitintumėtės tuo pačiu metu, gertumėte daug skysčių ir vengtumėte gazuotų gėrimų. Šio preparato sudėtyje yra chromo, kuris mažina apetitą, todėl norimo rezultato tikrai pasieksit. Jau per pirmas savaites numesite po šešis ir daugiau kilogramų, tai užsisakius tolesnius kursus jums tikrai be problemų pavyks.

Ž: - O jūs bandėte? A: - Man kol kas dar nereikia, bet jei prireiktų, be abejonės išbandyčiau. Kiek teko girdėti iš klientų atsiliepimų, kuo didesnis svoris, tuo greičiau krenta kilogramai.

Ž: - O yra kokia parduotuvė, kur aš galėčiau užsukti ir įsigyti?

Lieknėjimo manija: po „stebuklingos“ piliulės - reanimacijos palata

A: - Deja, ne. Galima įsigyti tik internetu arba paskambinus telefonu. Kurjeris lieknėjimo adios pristatys prekę nemokamai per tris darbo dienas. Preparatą gamina vokiečiai pagal amerikietišką formulę.

Ligoninė Kaip DELFI patvirtino toksikologas Robertas Badaras, nelegalų liekninantį preparatą vartojęs vaikinas į medikus kreipėsi tokios būklės, kad kelias dienas reikėjo gydyti reanimacijoje. Pasak daktaro, įdomiausia tai, jog iš pažiūros jis net nebuvo storas.

Be to, jei būsite nepatenkinta, galėsite susigrąžinti pinigus parašę elektroninį laišką. Taip pat galiu atsiųsti informacinį lapelį, iš ko sudarytas šis preparatas. Ž: - Būtų labai šaunu ačiū ir gražios dienos. Tačiau prieš tikindamos, jog be problemų ir vargo atsikratysiu 18 kilogramų, galėtų pasiteirauti bent jau mano svorio?. Ir dar viena smulkmenėlė.

Adios svorio netekimo tabletės

Jei nepavyks numesti svorio, galėsiu lieknėjimo adios pinigus. Be galo įdomu. Negi kurjeris pristatydamas prekę mane dar ir išmatuos bei pasvers? Nes kito būdo, kaip platintojui sužinoti, ar man pavyko atsikratyti papildomų kilogramų, neįsivaizduoju.

Pripažinkim, net ir žinodamos, kad toks lieknėjimas nėra sveikas — susigundome.

lieknėjimo adios

Jos didenybė reklama galingas ginklas, tuo labiau kai tokį lieknėjimo būdą siūlo pasirinkti dietologės Julita Brazdytė ar Kristina Barkauskaitė. Norint verstis gydytojo praktika Lietuvoje privaloma - licenzija.

Priešingu atveju, tokių gydytojų veikla yra neteisėta. Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos internetiniame puslapyje galima pasitikrinti, ar tokios dietologės yra licencijuotos. Patikrinome — ne. Panašu, kad tokių specialisčių iš viso nėra, o ir sukurtos papildų internetinės svetainės, anot informacinių technologijų specialistų, - tik akių dūmimas. Nors jose, komentarus rašo iš pradžių skeptiškai papildo atžvilgiu nusiteikę, tačiau vėliau negalintys atsidžiaugti gautais rezultatais žmonės.

Ir lieknėjimo adios, komentarai liejasi kas kelios minutės vis iš skirtingų žmonių tačiau vos vieną dieną. O dar keisčiau, kad komentarai pasirodo prieš tai buvusios dienos data.

Iš pradžių Darius, Monika, Nojus ir t. Žodžiai tie patys, bet data skirtinga.

Adios svorio netekimas pagalba

Gal verta pasitikrinti? Forumuose moterys užkibusios ant šio kabliuko dalinasi patirtimi apie tokio lieknėjimo poveikį. Nė viena jų, deja, nesidžiaugia stulbinamais rezultatais, matyt, visų jų skydliaukės veikla sutrikusi. Pasiteisinimas tikrai neblogas, juk tikrai ne kiekviena moteris išsityrusi skydliaukės veiklą.

Straipsnyje minėtosios liekninamosios piliulės šalyje nelegalios.