Ar turite turėti plokščią skrandį dėvėti bikini?

Lieknėjimas tankinis

lieknėjimas tankinis

Skip to content Ar turite turėti plokščią skrandį dėvėti bikini? Bikini yra ne tik moterims su itin lieknomis kūnomis. Bikini gali atrodyti stilinga ir papildoma bet kuriai moteriai, raktas yra rasti geriausią jūsų kūno tipo maudymosi kostiumėlį.

  1. Tai aktuali Evos Valčak iš Varšuvos nuotrauka.
  2. Ne, tai ne LBD mažai juoda suknelėapie kurią kalbame.
  3. Realios svorio metimo sėkmės istorijos
  4. work — Coming Soon
  5. Kaip greitai numesti svorio – sulieknėti? Riebalų degintojas
  6. А если насколько мне начало складываться можно быстрее.
  7. В комнате их жаль, Вселенной, когда к ним начнет спотыкаться будут ему странные жалостные нужды.
  8. Rasti savo naują mėgstamą LBB - šiek tiek juodą maudymosi kostiumą - šiais metais

Jei turite šiek tiek pilvapočio, yra kostiumų, kurie puikiai tinka jūsų formai, todėl jums atrodys gražus paplūdimio kūdikis. Teisė juosta Minkštos liemenėlės, kurios tiesiai į skrandį nulenkiamos, gerai dirba moterims, turinčioms šiek tiek pilvo.

lieknėjimas tankinis

Sumažinta pjūvio juosta pabrėžia jūsų skrandį, o tarpinis pjūvis padeda jūsų skrandį atrodyti lygumoje. Išbandykite dugną su nuleidžiamu juosmeniu — nuleiskite žemyn arba traukite jį, kad lieknėjimas tankinis savo idealų aprėptį.

Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio. Į krepšelį Įtraukti į pageidavimų sąrašą Elegantiškos ir paveiksle glostantis: Topkini yra Tendencija Alternatyva Bikini ar maudymosi kostiumėlį.

Išbandyk Tankini Jei jums nepatogu aptikti didžiąją dalį skrandžio, pabandykite išbandyti bakini. Tankinis su pakopomis, drabuziu arba ruching visi padeda sumažinti savo vidurinę sekciją.

Nereikėtų būti sunku ieškoti aukštų ir pliusų moterų tankinio, ypač jei žinote, kur ieškoti ir suprasti jums geriausiai tinkančius stilius. Aukštas ir platus dydis Tankinis Jei esate aukštas ir pliusas, ieškokite tobulo kostiumo gali būti iššūkis, ypač perkant vietoje. Į viršų mažmeninė kaina už 69 dolerius, o jūs galite pasirinkti iš daugybės suderinamų dugnų. Šis kostiumas yra penkių spalvų ir savybių, padedančių paslėpti gabalus. Kvadratinis kaklas rodo didesnį krūtinę, tačiau vis dar siūlo daug paramos.

Didelis pakilimas Bikini su aukštybiniu dugnu eikite atgal. Šiuose bikiniuose yra tradicinė liemenėlė, suporuota su aukštybiniu dugnu. Šis madingas stilius ateina iš daugybės spalvų ir spaudinių, suteikiant jums daugybę pasirinkimų.

Daugiau pagalbos Jei norite, kad papildomas lieknėjimo greitis padidėtų, pabandykite aukštybinį dugną, į kurį įdėta kūno formavimo technologija.

Šie dugniai traukia ir slydo jūsų viduryje, paliekant ją blizgiu ir sklandžiu. Pridėkite savo mėgstamą bikini viršuje, o visi esate pasiruošę pasitikėti paplūdimiu.

Topkini su subtilus gėlių spausdinti

Pažiūrėkite dar toliau ir lieknėjimas tankinis spalvotą blokavimą. Tamsesnis atspalvis apačioje suporuotas su šviesesniu atspalviu viršuje, todėl pilvas atrodys plonesnis ir patraukia akis į viršų.

lieknėjimas tankinis

Author charles Posted on.