Paltukas lieknai merginai

Liekni paltai

liekni paltai

Svarbiausia yra pasirinkti tai, kas tinka būtent jūsų figūrai. Tad apie tai, koks rudeninis paltas yra tinkamiausias pagal figūros tipą, pasakoja dizainerė Rūta Lendraitytė Utalla utalla. Kriaušės forma klubai ir šlaunys — platesni, pečiai, krūtinė, liemuo — siauresni Pagrindinė taisyklė renkantis paltą — stengtis išlaikyti balansą tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies.

Reikia kuo labiau akcentuoti viršutinę jūsų kūno riebalų nuostolių geliai. Tokiu būdu platesnė liekni paltai kūno dalis bus mažiau pastebima.

Tam, kad atnaujintumėte savo spintą, tereikia kelių nedidelių pokyčių ir kelių naujų drabužėlių — tik kelių, pataria Ivillage. Vienas būtinų dalykų — kareiviško stiliaus lietpaltis. Šio praktiško pluošto paltas, apsaugosiantis užklupus pavasariniam lietui, vis dar yra madinga pavasario detalė — tiks ir Kasablankos laikų stiliaus, tačiau atnaujinta versija yra kur prabangesnė.

Tai reiškia, kad paltas gali būti su pabrėžtomis kaklo bei pečių linijomis kaklas gali būti su didesniais atvartais, papildomomis pridėtinėmis detalėmis. Paltą rekomenduojama rinktis su įdėtiniais petukais, galimi pečių dekoravimo elementai.

Naujienlaiškis Ar norite pirmas, sužinoti apie visas akcijas ir naujienas? Prenumeruokite naujienlaiškį dabar! Užsirašyti Sutinku pagal elektroninių paslaugų teikimo įstatymą, kad mano asmeniniai duomenys būtų apdorojami IĮ BOLF, kurios buveinė yra Zielonoj Guroj, dėl naujienlaiškio komercinės informacijos siuntimo apie paslaugas ir produktus. Ištrinti el.

Šiam figūros tipui idealiai tinka V formos kaklo iškirptė. Labai rekomenduojamos patrumpintos, plačios bei įdomesnės konstrukcijos rankovės, ypač šiam sezonui! Idealiausias palto ilgis vos aukščiau arba  šiek tiek žemiau kelių linijos.

#21 KAI JAUTIES KAIP DAMA

Coaty Coat T Smėlio laikrodžio forma klubai ir pečiai — platesni, juosmuo liekni paltai siauresnis Šiam figūros tipui labiausiai tinka paltai, kurie paryškina juosmens zoną paltai su dirželiais, įliemenuoti ar trapecijos formos.

Svarbiausia išlaikyti balansą tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies, neperkrauti kurios nors vienos kūno dalis ryškiomis, dėmesį traukiančiomis detalėmis. Taip pat rekomenduojami tiesūs arba į apačią išplatėjantys siluetai.

  1. JARUSĖ PAMOKĖ | Žemaitijos paveldas
  2. Stiliaus gudrybės lieknoms moterims Nors didelė dalis moterų svajoja apie idealią figūrą be jokių papildomų kilogramų, tos, kurias gamta apdovanojo būtent tokiais privalumais, taip pat susiduria su įvairiausiais iššūkiais — ypač tuomet, kai kalbame apie garderobą.
  3. Malibu svorio metimas
  4. DŽENTELMENIŠKAS IŠŠŪKIS STICHIJAI – Vyrui
  5. COOCOOMOS paltas ICON | Fashion, Sweaters, Hoodies
  6. Natūraliai praranda kūno riebalus
  7. Šrekas praranda svorį

Labiausiai tinkantis ilgis — dengiantis kelius arba vos virš kelių. Coaty Coat V Obuolio forma didesnė krūtinė, pilvukas bei klubai Šiam figūros tipui rekomenduojami lengvai platėjantys arba tiesaus silueto paltai. Pagrindinė taisyklė renkantis paltą — bandyti prailginti juosmenį bei sukurti jo iliuziją tai turėtų būti paltai su vertikaliomis linijomis juosmens zonoje, šiek tiek įliemenuoti.

Nevenkite prigludusių ar patrumpintų rankovių.

Tinkamiausias paltas pagal figūros tipą

Šiam figūros tipui idealiai tinka V formos iškirptė, kuri optiškai prailgina ne tik juosmenį, bet ir visą figūrą. Ilgis — vos žemiau klubų linijos, tokiu būdu yra atidengiamos kojos, o tai yra jūsų stiprioji zona.

liekni paltai

Coaty Coat V Stačiakampio forma krūtinė, liemuo ir klubai panašios apimties Šiam figūros tipui tinka trumpesni paltai, kurie atidengia kojas. Esminė taisyklė — bandyti figūrai suteikti švelnumo. Rekomenduojama rinktis apvalaus kaklo gaminius, užapvalintų linijų detales atvartai, kišenės bei dekoratyvinės siūlėstai suteiks figūrai apvalumų.

Vyriška apranga, kuri suteiks Jums kelis papildomus centimetrus. Nenuleiskite rankų!

Šiam figūros tipui idealiai tinka sluoksniuoti paltai. Coaty Coat V Trikampio forma klubai ir šlaunys — siauresni, pečiai, krūtinė, liemuo — stambesni Pagrindinė taisyklė renkantis paltą — stengtis išlaikyti balansą tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies.

liekni paltai

Reikia stengtis kuo labiau akcentuoti apatinę kūno dalį, kad viršutinioji nebūtų tokia pastebima. Tai reiškia, kad paltas gali būti su didelėmis kišenėmis klubų zonoje, tinka silueto išplatinimas ir pan. Šiam figūros tipui idealiai tinka apvali kaklo iškirptė, reglano principu liekni paltai rankovės.

liekni paltai

Idealiausias palto ilgis iki klubų — tokiu būdu yra praplatinama klubų linija.