Top 100


Tinklapio dizainas: EDEM DESIGN

 
PADI OWSI instruktorius - Sergejus Bulatovas
Sergejus Bulatovas 

Domėtis nardymu pradėjau 1993 metais. Tais laikais informacijos šia tema buvo labai mažai, todel teko jos ieškoti kitur ir patirties semtis kitose šalyse.

1996 metais išvykau į Lenkiją dalyvauti narų profesionalų kursuose ir gavau CMAS * vienos žvaigždutės naro pažymėjimą.

1997 - 1998 metais tęsiau mokymą ir baigus kursus gavau CMAS ** ir *** dviejų ir trijų žvagždučių naro pažymėjimus.
Tuo momentu reikėjo apsispręsti dėl ateities - likti ir toliau mokytis CMAS sistemoje ar suteikti pirmenybę PADI sistemai - kaip optimaliausiam rekreaciniam nardymui. Aš pasirinkau antrą variantą ir perėjau į PADI sistemą.

2000 metais išklausiau mokomąjį kursą ir išlaikius egzaminus gavau tarptautinį nardymo instruktoriaus profesionalo sertifikatą, leidžiantį savarankiškai parenginėti narus.

Galiu pasakyti, kad pomėgis tapo mano pagrindiniu darbu. Dirbu ugniagesiu - gelbėtoju PGT 1 komandoje nardymo vadovu. Organizuoju skęstančiųjų gelbėjimą, atlieku paieškos darbus, nuskendusių objektų paiešką ir iškėlimą.

Aktyviai dalyvauju tarpautiniėje narų klubo veikloje, nuolat keliu savo kvalifikaciją, studijuoju naujausią specialią literatūrą. Kiekvienais metais su grupe parinktų narų dalyvauju Lenkijoje organizuotose varžybose ir toliau tobulinu nardymo mokymo metodikas.

Advertisement